BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vyriškos piniginės - ar jos turi būti didelės?

Šiandieniniame pasaulyje labai sunku išsiversti be piniginės. Ir visai ne dėlto, kad visi turi daug pinigų, o todėl, kad visi turi daug kortelių - nuolaidų, kreditinių, vizitinių ir t.t. Ne išimtis ir vyrai. Vyrai jų piniginėse turi gal net daugiau, nei moterys. Moterys savo korteles dažnai sugeba sutalpinti įvairiausiuose rankinės skyreliuose. Vyrai šiuo atveju lieka nuskriausti, nes rankinės nenešioja, tad visas korteles tenka susigrųsti į piniginę.

Taigi, ar reikia vyrams didelių piniginių? Atsakymas - dažniausiai TAIP. Yra įvairiausių kortelių dėtuvių, bet kad tokią nešiotis su savimi, vėlgi reikia ją kažkur sutalpinti. Tad dažniausiai vyrai perka talpias pinigines ir tiesiog užkemša visus jų skyrelius. Vyriškos piniginės neretai primena išsipūtusį odinį maišelį, tačiau tai - svarbus vyro gyvenimo elementas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Gerda2018-09-20 09:54

Vyriškos piniginės manau visų pirma turi būti patogios. Jos neturi būti per didelės, nes poto labai baisiai jau atrodo kišeniuose. O ištikrųjų geriausia būtų, jeigu pinigines dėtų vyrai į kuprines ar rankines- taip daug stilingiau ir patogiau. Aš savo vyrui visad iš čia perku https://www.lagaminaivisiems.lt/vyriskos-rankines-per-peti.html

Rašyti komentarą

Tavo komentaras